תועלת

בהובלה עם מנוף הופכת את העברה להרבה יותר קלה, יעילה ובטוחה. כשאין צורך לסחוב הציוד על גבם של המובילים בחדרי מדרגות צפופים וצרים, או במעליות קטנות, פוחת הסיכון של פגיעה בטובין. בהובלה רגילה, הופכת מעלית הבניין למשועבדת לחברה המובילה והמשמעות - עוד בטרם נכנסו הדירים לדירתם החדשה בירושלים, מתחילות בעיות עם שכנים כועסים וממורמרים.

עלות

ככלל הובלה עם מנוף בירושלים היא יקרה יותר מהובלה ידנית רגילה. יחד עם זאת יש לדעת כי הובלה עם מנוף תחסוך באופן משמעותי בזמן ביצוע העברה ותצמצם את הסיכוי לפגיעה, שריטה, שפשוף וכד', העשוי להיגרם במהלך המעבר. העלות נגזרת מהגובה ומהיקף התכולה. עד גובה של 4 קומות העלות היא קבועה. מעבר לכך יש תוספת מחיר על כל קומה נוספת.

תאימות

כחלק מהשירות הניתן על ידי חברת ינון הובלות, יגיע נציג החברה לבית / משרד הלקוח בכדי לבצע סקירה של השטח. במסגרת זו תבחן סוג ההובלה, הציוד הנדרש להובלה והאם המיקום מתאים לביצוע הובלה עם מנוף בירושלים. הבדיקה כוללת זיהוי של פתח מתאים שדרכו ניתן להעביר הציוד למנוף וממנו וכן דרכי מעבר וגישה והאם בכלל ניתן להגיע עם המנוף למקום.

הובלות עם מנוף דברים שלא ידעתם!

חברות רבות מציעות שירתי הובלה עם מנוף, אבל לא לכל החברה יש מנוף ומפעיל משלה! ישנם חברות שרוכשות את השירות מחברה אחרת ולכם אין את הפיקוח והשליטה על כך….

לא כל נהג מוביל או נהג משאית ותיק, מנוסה ומיומן ככל שיהיה, יודע ומוסמך להפעיל מנוף! יש לוודא שלחברה יש את הרישיון המתאים להפעלת המנוף, העובדים המפעילים מוסמכים ומורשים להפעיל את המנוף וכן שהחברה כולה עובדת בכפוף לחוק שירותי הובלה של משרד התחבורה.

חשוב מאוד! לא להסתמך על הצהרת המוביל כי הוא כבר הרבה שנים בתחום ויש לו את הידע והניסיון. אם אין בידיו את כל האישורים וההסמכות שצוינו לעיל, כדאי שתפנו למוביל אחר, גם אם השירות שהוא מציע זול יותר, כי בסיכומו של יום מי שעשוי להיפגע מכך זה אך ורק אתם וחבל!
ההכשרה וההסמכה נועדה לא רק להבטיח את הפעלת המנוף, אלא להבטיח את שלמות ההגעה של הציוד שלכם בזמן הקצר ביותר.

מעוניינים להזמין הובלה עם מנוף? נשמח אם תפנו אלינו באמצעים הבאים:
דואר אלקטרוני: [email protected]
טלפון – 050-800-4300                                                                                                                  
חזרה לדף הבית.
 

פרוק והרכבה

גם עם מנוף לא כל ציוד ניתן להעביר בשלמותו לדוגמה: ארונות. לחברה יש צוות מקצועי המיומן בפירוק ארונות וכל סוגי הריהוט בצורה מקצועית ויעילה אשר מבטיחה הרכבתו בשלמות במקום החדש.

מקצועיות

לחברת ינון הובלות בירושלים יש את מנופי הרמה מתקדמים וחדישים, צוותי עבודה מוסמכים ומורשים אשר יכולים להרים כל כבודה, לכל גובה שתצטרכו. החברה עובדת בכפוף לחוק ההובלה של משרד התחבורה וכל העובדים הוכשרו והוסמכו כחוק.

זמינות

מאחר ומנופי הרמה הינם ציוד יקר ומבוקש, אנו מפעילים את המנופים שלנו סביב השעון. על מנת להבטיח את שירותי החברה במועד שנוח ומתאים לכם, חשוב מאוד לשריין את ההובלה שלכם מוקדם ככל האפשר.

אריזה ופריקה

על מנת שהטובין יועבר בשלמות קיימת חשיבות רבה של אריזת מקצועית עם חומרי אריזה מתאימים על מנת למנוע פגיעה, שריטה או שבר בעת העברה. החברה מספקת גם שירות זה ללקוח המעוניין בכך.

מתי לא ניתן להשתמש במנוף

מצבים שבהם לא ניתן לבצע העברה עם מנוף בירושלים, הם די נדירים אבל קיימים. מקרים אלו מאופיינים בחוסר אפשרות חניה של משאית המנוף בצמוד לבניין או במקרים בהם מצויים כבלי חשמל או טלפון המונעים הרמה של מנוף.

אחריות

הובלה עם מנוף מחייבת בביטוח מיוחד, החברה מבטחת את עובדיה בביטוח המתאים לסוג זה של הובלה. בנוסף החברה מציעה ביטוח טובין למקרה של נזק או פגיעה שנגרמה תוך כדי העברה.