מקצועיות ואחריות

חברת ינון הובלות מעסיקה צוות עובדים ונהגים מקצועי וקבוע אשר מכיר היטב את כל סוגי האריזה וההובלה. צוות העובדים שלנו גדול ומגוון ומוכן לתת מענה מהיר לכל סוגי ההובלות. החברה מציעה ביטוח תכולה למקרה של נזק או פגיעה שנגרמה תוך כדי העברה.

הגמישות

אחד היתרונות הבולטים של חברת ינון הובלות הוא צוות גמיש ומיומן אשר להתאים את עצמו לצרכי הלקוח ולשעות הנוחות לו.

האמינות

חברת ינון הובלות חרטה על דיגלה את נושא האמינות חשוב לנו עד מאוד לעמוד באופן מלא בכל ההתחייבויות שקיבלנו על עצמנו לשביעות רצונו של הלקוח. החברה מתייחסת באותה צורה בין אם ההובלה היא קטנה ובין אם גדולה.

אז למה להוביל עם חברת ינון הובלות?

חברת ינון הובלות היא החברה המובילה באזור ירושלים וסביבתה, המתמחה בהובלה לסטודנטים והעברה של דירות באזור ירושלים. לחברה מחלקה מיוחדת העוסקת בטיפול בסטודנטים. החברה הינה בעלת גמישות תפעולית המתאימה את שרותיה ליכולותיו הכספיות של הסטודנט ולתוכניות לימודיו.
דירות סטודנטים מאופיינות לרוב בציוד בסיסי ביותר ציוד אשר לצורך העברתו אין צורך בהקצאת משאית גדולה, ניתן להסתפק ברכב קטן יותר ובצוות אנשים קטן יותר. ביצוע העברה בעזרת רכב קטן יחסית ועל ידי צוות מצומצם יותר, מקטין את עליות ביצוע העברה ומההפרש נהנה הלקוח.
כחלק מהשירות עובדי החברה, יארזו עבורכם את הציוד ויפרקו אותו במקום הרצוי, ברגישות ובעדינות המתבקשת.
בראש סדרי העדיפויות, רואה חברת ינון הובלות לנגד עינה את שביעות רצונו המלאה של הלקוח אשר נשען על מוניטין וניסיון של שנים רבות בתחום.

כמובן שכל תהליך אריזת החפצים נעשה בצרה מאובטחת תוך הקפדה ייתרה על המוצרים שלכם ועל שמירתם. אנו דואגים לתת לכל מוצר יחס אישי כך שיגיע ליעד בבטחה.
סטודנט מעוניין להזמין הובלה לסטודנטים? נשמח אם תפנו אלינו באמצעים הבאים:
דואר אלקטרוני: [email protected]
טלפון – 050-800-4300
אם אתה זקוק להובלה קטנה לחץ כאן.

סטודנט שים לב! טיפים חשובים איך להתכונן למעבר?

בדיקת זכאות להנחה בארנונה

העירייה מעוניינת מאוד לעודד סטודנטים לגור בעיר ולצורך כך מעניקה הנחות בתשלום ארנונה לזכאים. מומלץ לפנות לעירייה ולבדוק האם אתם זכאים להנחה.

בקשה לקבלת תו חניה

כדי לחסוך בהוצאות של דוחות חניה למי שיש רכב יש לפנות לעירייה לקבלת תו ניתן לבצע חלק מהתהליך בצורה מכוונת לקישור לאתר לחץ כאן.

תשתיות, כבלים ואינטרנט

יש לקחת בחשבון כי ישנם תקופות פופולריות למעברי דירה בירושלים (יולי אוגוסט) שבהן החברות מאוד עמוסות ולכן כדאי לתאם זאת מראש כדי שלא נמצא עצמנו תקופה מסוימת מנותקים. באתר חברת בזק ניתן לבצע זאת בקלי קלות. לקישור לאתר לחצן כאן.

ביצוע קריאת מונים

חשמל, מים, גז את הקריאות כדאי מאוד לבצע בנוכחות בעל הדירה שממנה אנו עוברים ובעל הדירה החדשה. חשוב מאוד לאחר ביצוע הקריאות להעביר את החשבונות חזרה לבעל הדירה או לשוכר / קונה הבא אחרינו ובתנאי שלא יופיע על שמינו יותר.

שינוי כתובת במשרד הפנים

גם כאן ניתן לבצע זאת באתר המשרד ולחסוך מאתנו ריצות מיותרות ובזבוז זמן. לקישור לאתר לחצו כאן.

שינוי כתובת דואר ישראל

על מנת שמכתבים שנשלחים אליכם יגיעו לכתובת החדשה בירושלים, עדכון כתובת המגורים חשובה מאוד בעת מעבר דירה. שירות עקוב אחרי של דואר ישראל יבצע עבורכם מעבר של כל הדואר שלא שיניתם עבורו את הכתובת למענכם החדש. לקישור לאתר לחצו כאן.